00:00:00
(GMT +2)
  • (GMT -12)
  • (GMT -11)
  • (GMT -10)
  • (GMT -9.5)
  • (GMT -9)
  • (GMT -8)
  • (GMT -7)
  • (GMT -6)
  • (GMT -5)
  • (GMT -4.5)
  • (GMT -4)
  • (GMT -3.5)
  • (GMT -3)
  • (GMT -2)
  • (GMT -1)
  • (GMT +0)
  • (GMT +1)
  • (GMT +2)
  • (GMT +3)
  • (GMT +3.5)
  • (GMT +4)
  • (GMT +4.5)
  • (GMT +5)
  • (GMT +5.5)
  • (GMT +5.75)
  • (GMT +6)
  • (GMT +6.3)
  • (GMT +7)
  • (GMT +8)
  • (GMT +8.75)
  • (GMT +9)
  • (GMT +9.5)
  • (GMT +10)
  • (GMT +10.5)
  • (GMT +11)
  • (GMT +11.3)
  • (GMT +12)
  • (GMT +12.75)
  • (GMT +13)
  • (GMT +14)
Laver Cup Live Stream
Handball
----x----
---Select competition---
 
Friday (21 September)
1537524000 1537524000

12:00 Syria U19 - India U19

1537531200 1537531200

14:00 Oman U19 - China U19

1537538400 1537538400

16:00 Qatar U19 - UAE U19

1537543800 1537543800

17:30 Stavropol - Saratov

1537547400 1537547400

18:30 Veseli W - Sala W

Saturday (22 September)

1537603200 1537603200

10:00 Hranice - Lovosice

1537617600 1537617600

14:00 Plzen W - Pisek W

1537628400 1537628400

17:00 Litovel - Karvina

1537628400 1537628400

17:00 Nove Veseli - Brno

1537630200 1537630200

17:30 Vardar - Kristianstad

1537630200 1537630200

17:30 Michalovce W - Ostrava W

1537632000 1537632000

18:00 Koprivnice - Zubri

1537632000 1537632000

18:00 Drammen - Halden

1537632000 1537632000

18:00 Banovce W - Presov W

1537632000 1537632000

18:00 Most W - Olomouc W

1537633800 1537633800

18:30 Cuenca - Morrazo Cangas

1537633800 1537633800

18:30 Huesca - BM Sinfin

1537633800 1537633800

18:30 Teucro - La Rioja

1537635600 1537635600

19:00 Goppingen W - Oldenburg W

1537637400 1537637400

19:30 Ademar - Dinamo Bucuresti

1537641000 1537641000

20:30 Besancon W - Lorient W

Sunday (23 September)

1537696800 1537696800

12:00 Alcobendas - Benidorm

1537702200 1537702200

13:30 Lemgo - Flensburg

1537707600 1537707600

15:00 Slavia Prague W - Zlin W

1537711200 1537711200

16:00 Leipzig - HSG Wetzlar

1537711200 1537711200

16:00 Stuttgart - Bergischer

1537711200 1537711200

16:00 Raelingen W - Byasen W

1537711200 1537711200

16:00 Tertnes W - Gjerpen W

1537711200 1537711200

16:00 Perm - Spartak Moscow

1537711200 1537711200

16:00 Granollers - Anaitasuna

1537714200 1537714200

16:50 Skjern - Motor Zaporozhye

1537714800 1537714800

17:00 Frydek-Mistek - Plzen

1537718400 1537718400

18:00 Larvik W - Fredrikstad W

1537718400 1537718400

18:00 Skrim W - Oppsal W

1537718400 1537718400

18:00 Arendal - Falk

1537718400 1537718400

18:00 Fyllingen - Naerbo

1537719000 1537719000

18:10 Elverum - Wisla Plock

1537722000 1537722000

19:00 Szeged - Nantes

1537722000 1537722000

19:00 Vojvodina - PPD Zagreb

Monday (24 September)

1537797600 1537797600

16:00 Krasnodar - Saratov

Live handball streaming